Náš příběh

20 LET ZKUŠENOSTÍ, VÝVOJE, KVALITY A VÁŠNĚ PRO DETAIL

Na počátku něčeho velkého je vždy obrovská touha, která se postupně přetvoří v myšlenku a od myšlenky je už jen kousek ke skutečnému činu.

Měli jsme touhu vytvořit špičkový produkt, který bude kvalitou konkurovat nejznámějším hokejovým značkám, produkt, které bude vyráběn zlatými českými ručičkami a v České republice, produkt, na který budeme všichni hrdi. Naše touha se tak změnila na obrovské úsilí a tvrdou práci, která se nakonec přetavila v úspěch. Vytvořili jsme unikátní hokejové hole, které se mohou měřit s celým hokejovým světem.

Je jedno, jestli jste profesionální nebo rekreační hráč, naše společnost ODIN HOCKEY s.r.o. Vám Všem přináší špičkové výrobky, na které se budete moci při svých zápasech a trénincích maximálně spolehnout.

Věřte, že Vaše hole vyrábíme ručně, s láskou, a hlavně s vědomím, že je děláme pro Vás, konkrétní hráče, že za každou vyrobenou hokejkou, je kus lidské práce, která je pro nás potěšením.

Naše hokejové hole Vám dají novou radost ze hry a jistotu při krásných přihrávkách či gólovém zakončení, kdy budete zažívat ty nezapomenutelné chvíle plné emocí. A my budeme šťastni, že náš um a technologie pro Vás vytvořili nástroj Vaší radosti.

Od teď jsme tu jen pro Vás a slibujeme, že nepolevíme ve zdokonalování našich produktů, abyste měli co největší radost ze hry.

Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Zpět do obchodu