náš příběh

Výroba mistrovských hokejových holí

Za 20 let jsme vytvořili mistrovské hokejové hole, které se rovnají těm nejlepším značkám na světě. Každý kus je ručně vyrobený s láskou a precizností. Hokejové hole Odin Hockey spojují kvalitu a vášeň pro hru.

hokejky odin hockey

ruční výroba

R

ZNAČKA MISTROVSKÉ PRÁCE

Na každé holi najdete speciální značku, která je umístěna na konci každého šaftu. Tato značka označuje našeho konkrétního mistra, který měl výrobu Vaší nové hokejky na starosti a zároveň se nejvíce podílel na její výrobě.

R

HOKEJKA MISTROVSKÉ PÉČE

Ať už na své hokejce najdete jakoukoliv značku našeho mistra, můžete si být jisti, že se Vaší hokejce dostalo maximální péče při její výrobě a prošla důsledně všemi kontrolami kvality tak, abychom Vám doručili špičkový produkt.

R

POCTIVÁ RUČNÍ VÝROBA

Naše hokejky jsou ručně vyráběné mistry svého řemesla. Každá hůl má svůj vlastní příběh a svého vlastního mistra, který se na hokejce nejvíce podílel a odpovídá za její kvalitu. Celý výrobní proces  trvá několik hodin a její výroba je velmi náročná.

let praxe ve výrobě hokejek

prodaných hokejek ODIN

spokojených zákazníků

radost ze hry

Je jedno, jestli jste profesionální nebo rekreační hráč, naše společnost ODIN HOCKEY s.r.o. Vám Všem přináší špičkové výrobky, na které se budete moci při svých zápasech a trénincích maximálně spolehnout.

Věřte, že Vaše hole vyrábíme ručně, s láskou, a hlavně s vědomím, že je děláme pro Vás, konkrétní hráče, že za každou vyrobenou hokejkou, je kus lidské práce, která je pro nás potěšením. Naše hokejové hole Vám dají novou radost ze hry a jistotu při krásných přihrávkách či gólovém zakončení, kdy budete zažívat ty nezapomenutelné chvíle plné emocí.

podpora a péče

Jsme tu pro vás na každém kroku vaší hokejové cesty

V ODIN HOCKEY vám poskytneme nejen prvotřídní hokejové hole, ale také nasloucháme vašim potřebám, záleží nám na vaší maximální spokojenosti. Jsme váš spolehlivý partner na vaší hokejové cestě. S naším servisem a podporou vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů na ledě.

Děkujeme za vaši důvěru a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.