kompozitová hokejka

Karbonová technologie, kterou vyvinuli na technické univerzitě v Liberci. Hokejky vyrábíme ze špičkových uhlíkových vláken. Ze stejného materiálu se vyrábí například Lamborghini.

Jsme hrdým nástupcem technologie výroby hokejek, kterou započala společnost Passvilan. Od dřevěných hokejek ke kompozitovým.

\

PRODLOUŽENÍ HOLE

Každou hůl jsme schopni prodloužit až o 7 cm, což je obrovskou výhodou pro hráče měřící nad 187 cm. Svoji hůl si tak nemusí prodlužovat nasazením koncovky, která tak ztrácí vlastnosti špičkové hole.

\

GRIP

Pro naše hráče jsme vyvinuli perfektní grip, který vám umožní maximální kontrolu hole. Náš grip je protiskluzový, lesklý a velmi odolný. Každou hokejku stříkáme separátně a dáváme si maximálně záležet na kvalitě nástřiku.

\

ŠAFT

Šaft je ručně vyráběn ze špičkového materiálu, který je jedním z nejlepších na světe. Dáváme si maximálně záležet na jeho výrobě. Šaft se skládá až ze 14 vrstev, které jsou skládány dle našich unikátních technologických postupů pro dosažení těch nejlepších vlastností.

\

ČEPEL

Speciální technologický postup výroby čepelí dává naší čepeli perfektní vlastnosti pro střelbu i přihrávku. Čepel vyrábíme ručně ze špičkového materiálu a jádro je navíc vyztuženo nejkvalitnějším uhlíkem pro zvýšení odolnosti a pevnosti při hře. ODIN HOCKEY vám nabízí velké množství záhybů na obě strany.